AIS Athletics Track - Site License                     14/02/2021 - 2:59 PM
   2020-21 AACT Under 20 & Open Championships - 12/02/2021 to 14/02/2021    
                            AIS Athletics Field                             
 
Event 1020  Women 800 Metre Run Under 20
=========================================================================   
    Name                     Age Team                    Seed     Finals    
=========================================================================   
Section  1                                                                  
  1 Burrell, Sidney           18 New South Wales      2:10.56    2:09.68    
  2 Buchanan, Tayissa         15 New South Wales      2:11.82    2:10.63    
  3 Robb, Alma                19 New South Wales      2:15.00    2:14.13    
  4 Cooper, Fleur             14 New South Wales      2:11.92    2:14.85    
  5 Brennan, Jaime            16 North Canber         2:15.77    2:14.98    
  6 Holland, Baylee           18 New South Wales      2:14.24    2:20.77    
  7 Rouch, Bonnie             17 New South Wales      2:18.00    2:23.01    
  8 Liakatos, Leyla           18 New South Wales      2:18.00    2:23.71    
Section  2                                                                  
  1 Sun, Amelie               17 New South Wales      2:20.16    2:14.21    
  2 Cadden, Hannah            18 North Canber         2:26.36    2:17.12    
  3 Warland, Zara             17 New South Wales      2:19.43    2:17.95    
  4 Hargraves, Shayne         18 New South Wales      2:19.00    2:18.31    
  5 Chauvin, Bianca           17 New South Wales      2:23.50    2:18.57    
  6 Solomon, Claire           18 North Canber         2:20.86    2:21.16    
  7 Stevill, Aiesha           16 New South Wales      2:19.00    2:31.38    
  8 Jordan, Jacinta           18 North Canber         2:38.10    2:35.83    
  9 Oxley, Lily               18 Victoria             2:45.00    2:41.26    
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
Finals                                                                      
  1 Burrell, Sidney           18 New South Wales      2:10.56    2:09.68   1
  2 Buchanan, Tayissa         15 New South Wales      2:11.82    2:10.63   1
  3 Robb, Alma                19 New South Wales      2:15.00    2:14.13   1
  4 Sun, Amelie               17 New South Wales      2:20.16    2:14.21   2
  5 Cooper, Fleur             14 New South Wales      2:11.92    2:14.85   1
  6 Brennan, Jaime            16 North Canber         2:15.77    2:14.98   1
  7 Cadden, Hannah            18 North Canber         2:26.36    2:17.12   2
  8 Warland, Zara             17 New South Wales      2:19.43    2:17.95   2
  9 Hargraves, Shayne         18 New South Wales      2:19.00    2:18.31   2
 10 Chauvin, Bianca           17 New South Wales      2:23.50    2:18.57   2
 11 Holland, Baylee           18 New South Wales      2:14.24    2:20.77   1
 12 Solomon, Claire           18 North Canber         2:20.86    2:21.16   2
 13 Rouch, Bonnie             17 New South Wales      2:18.00    2:23.01   1
 14 Liakatos, Leyla           18 New South Wales      2:18.00    2:23.71   1
 15 Stevill, Aiesha           16 New South Wales      2:19.00    2:31.38   2
 16 Jordan, Jacinta           18 North Canber         2:38.10    2:35.83   2
 17 Oxley, Lily               18 Victoria             2:45.00    2:41.26   2