AIS Athletics Track - Site License                     14/02/2021 - 2:59 PM
   2020-21 AACT Under 20 & Open Championships - 12/02/2021 to 14/02/2021    
                            AIS Athletics Field                             
 
Event 1019  Women 800 Metre Run Open
=========================================================================   
    Name                     Age Team                    Seed     Finals    
=========================================================================   
Section  1                                                                  
  1 Small, Keely              20 Weston Creek         2:03.77    2:01.98    
  2 Bisset, Catriona          27 Victoria             2:01.54    2:02.16    
  3 Kaan, Brittany            30 Queensland           2:04.13    2:05.08    
  4 Maccagnini, Gigi          19 Victoria             2:05.71    2:05.10    
  5 Ryan, Matilda             19 New South Wales      2:06.43    2:05.60    
  6 Hancock-Cameron, Jaylah   19 New South Wales      2:06.74    2:06.62    
  7 Wassall, Georgia          25 New South Wales      2:05.85    2:06.93    
  8 Keir, Alicia              30 New South Wales      2:05.93    2:08.64    
Section  2                                                                  
  1 Roff, Lora                32 New South Wales      2:07.74    2:06.20    
  2 Thornton-Bott, Isabella   23 New South Wales      2:08.04    2:06.81    
  3 Hogg, Nicola              18 New South Wales      2:07.26    2:07.70    
  4 Monk, Montana             17 New South Wales      2:07.58    2:07.96    
  5 Pickering, Sarah          18 New South Wales      2:09.18    2:08.10    
  6 Norton, Briony            22 New South Wales      2:08.90    2:11.84    
  7 Kennedy, Rochelle         26 Victoria             2:08.54    2:12.14    
  8 Harding-Delooze, Amy      23 New South Wales      2:09.00    2:13.11    
Section  3                                                                  
  1 Schiffmann, Sarah         18 New South Wales      2:12.35    2:08.34    
  2 Rand, Ada                 16 New South Wales      2:10.93    2:08.49    
  3 Dess, Klara               21 Weston Creek         2:12.47    2:08.69    
  4 Bennett, Amy              22 New South Wales      2:09.82    2:10.25    
  5 Brady, Tia                29 New South Wales      2:12.97    2:10.82    
  6 Carter, Claudia           22 Victoria             2:12.67    2:11.51    
  7 Toohey, Mia               16 New South Wales      2:10.19    2:11.53    
  8 Hincksman, Lucy           17 Woden Athlet         2:12.30    2:12.95    
Section  4                                                                  
  1 Halmy, Bethany            26 New South Wales      2:13.82    2:12.82    
  2 Thomson, Ali              22 New South Wales      2:15.00    2:14.08    
  3 Rockliff, Abbey           20 New South Wales      2:14.13    2:14.32    
  4 Woodger, Tiahna           19 New South Wales      2:13.06    2:15.91    
  5 Harding-Delooze, Lily     23 New South Wales      2:13.00    2:19.63    
  6 Stacey, Emily             40 Act Masters          2:30.00    2:26.43    
  7 Summers, Jaimi-Lee        28 Ginninderra          2:35.00    2:30.09    
  8 Oloyede, Melissa          48 Act Masters          2:30.06    2:32.24    
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
Finals                                                                      
  1 Small, Keely              20 Weston Creek         2:03.77    2:01.98   1
  2 Bisset, Catriona          27 Victoria             2:01.54    2:02.16   1
  3 Kaan, Brittany            30 Queensland           2:04.13    2:05.08   1
  4 Maccagnini, Gigi          19 Victoria             2:05.71    2:05.10   1
  5 Ryan, Matilda             19 New South Wales      2:06.43    2:05.60   1
  6 Roff, Lora                32 New South Wales      2:07.74    2:06.20   2
  7 Hancock-Cameron, Jaylah   19 New South Wales      2:06.74    2:06.62   1
  8 Thornton-Bott, Isabella   23 New South Wales      2:08.04    2:06.81   2
  9 Wassall, Georgia          25 New South Wales      2:05.85    2:06.93   1
 10 Hogg, Nicola              18 New South Wales      2:07.26    2:07.70   2
 11 Monk, Montana             17 New South Wales      2:07.58    2:07.96   2
 12 Pickering, Sarah          18 New South Wales      2:09.18    2:08.10   2
 13 Schiffmann, Sarah         18 New South Wales      2:12.35    2:08.34   3
 14 Rand, Ada                 16 New South Wales      2:10.93    2:08.49   3
 15 Keir, Alicia              30 New South Wales      2:05.93    2:08.64   1
 16 Dess, Klara               21 Weston Creek         2:12.47    2:08.69   3
 17 Bennett, Amy              22 New South Wales      2:09.82    2:10.25   3
 18 Brady, Tia                29 New South Wales      2:12.97    2:10.82   3
 19 Carter, Claudia           22 Victoria             2:12.67    2:11.51   3
 20 Toohey, Mia               16 New South Wales      2:10.19    2:11.53   3
 21 Norton, Briony            22 New South Wales      2:08.90    2:11.84   2
 22 Kennedy, Rochelle         26 Victoria             2:08.54    2:12.14   2
 23 Halmy, Bethany            26 New South Wales      2:13.82    2:12.82   4
 24 Hincksman, Lucy           17 Woden Athlet         2:12.30    2:12.95   3
 25 Harding-Delooze, Amy      23 New South Wales      2:09.00    2:13.11   2
 26 Thomson, Ali              22 New South Wales      2:15.00    2:14.08   4
 27 Rockliff, Abbey           20 New South Wales      2:14.13    2:14.32   4
 28 Woodger, Tiahna           19 New South Wales      2:13.06    2:15.91   4
 29 Harding-Delooze, Lily     23 New South Wales      2:13.00    2:19.63   4
 30 Stacey, Emily             40 Act Masters          2:30.00    2:26.43   4
 31 Summers, Jaimi-Lee        28 Ginninderra          2:35.00    2:30.09   4
 32 Oloyede, Melissa          48 Act Masters          2:30.06    2:32.24   4