AIS Athletics Track - Site License                     14/02/2021 - 2:59 PM
   2020-21 AACT Under 20 & Open Championships - 12/02/2021 to 14/02/2021    
                            AIS Athletics Field                             
 
Event 3036  Men 1500 Metre Run Open
=========================================================================   
    Name                     Age Team                    Seed     Finals    
=========================================================================   
Section  1                                                                  
  1 Palfrey, Tom              18 North Canber         3:50.49    3:45.70    
  2 Pyke, Adam                26 New South Wales      3:45.62    3:46.30    
  3 Johnson, Joshua           29 New South Wales      3:48.80    3:47.45    
  4 Miller, Duncan            21 New South Wales      3:50.69    3:47.89    
  5 %Clifford        (12), J  22 Victoria             3:42.97    3:48.22    
  6 Byrne, Sam                25 New South Wales      3:50.69    3:48.65    
  7 Rogers, Simon             32 International        3:45.59    3:49.50    
  8 Burgess, Joe              25 New South Wales      3:48.08    3:50.02    
  9 Music, Stefan             23 New South Wales      3:48.45    3:50.20    
 10 Donnadieu, Vincent        27 Weston Creek         3:53.12    3:51.84    
 11 Lang, Callam              21 New South Wales      3:52.91    3:52.21    
 12 Ryan, Joseph              26 New South Wales      3:48.22    3:52.75    
 13 Logan, Tim                25 Athletics Act        3:50.09    3:58.68    
Section  2                                                                  
  1 Healey, James             18 New South Wales      3:55.78    3:57.13    
  2 Bagley, Harrison          22 South Australia      3:57.79    3:57.64    
  3 Dickinson, Robert         22 New South Wales      3:57.99    3:57.65    
  4 Spiessberger-Parker, Arr  25 New South Wales      3:56.10    3:58.23    
  5 Musgrove, Cameron         23 New South Wales      3:58.00    3:58.36    
  6 Davies, Thomas            20 New South Wales      3:55.39    3:58.59    
  7 Rosin, Max                19 Weston Creek         3:57.27    3:58.86    
  8 Saunders, Philo           45 Weston Creek         3:56.77    3:59.05    
  9 Longworth, Hamish         19 New South Wales      3:57.98    4:01.06    
 10 %Kenzie          (38), D  25 South Australia      3:58.00    4:01.42    
 11 Bishop, Benjamin          20 New South Wales      3:58.00    4:03.59    
 12 Schaap, Harm              19 New South Wales      3:58.00    4:04.48    
 13 Langdon, Reece            25 New South Wales      3:53.55    4:18.16    
Section  3                                                                  
  1 Todd, Hayden              16 Ginninderra          4:02.54    3:57.29    
  2 Berrington, Matthew       26 Weston Creek         4:05.00    3:57.76    
  3 Shields, Kane             17 New South Wales      3:58.38    3:57.93    
  4 Burns, Callum             21 Weston Creek         4:04.97    3:59.66    
  5 Dreher, Daniel            19 Woden Athlet         4:02.00    4:00.62    
  6 Matthews, Patrick         23 Weston Creek         3:59.82    4:02.56    
  7 Simson, Luke              22 Weston Creek         4:05.00    4:02.74    
  8 Barker, James             44 North Canber         4:02.00    4:03.00    
  9 Hopkins, Flynn            20 Woden Athlet         4:10.00    4:09.27    
 10 Brouw, Ethan              19 New South Wales      4:02.88    4:13.64    
 11 %McIntosh        (20), K  27 New South Wales      4:08.10    4:20.52    
 12 Ruiz Davila, Julio        25 New South Wales      4:10.00    4:26.07    
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
Finals                                                                      
  1 Palfrey, Tom              18 North Canber         3:50.49    3:45.70   1
  2 Pyke, Adam                26 New South Wales      3:45.62    3:46.30   1
  3 Johnson, Joshua           29 New South Wales      3:48.80    3:47.45   1
  4 Miller, Duncan            21 New South Wales      3:50.69    3:47.89   1
  5 %Clifford        (12), J  22 Victoria             3:42.97    3:48.22   1
  6 Byrne, Sam                25 New South Wales      3:50.69    3:48.65   1
  7 Rogers, Simon             32 International        3:45.59    3:49.50   1
  8 Burgess, Joe              25 New South Wales      3:48.08    3:50.02   1
  9 Music, Stefan             23 New South Wales      3:48.45    3:50.20   1
 10 Donnadieu, Vincent        27 Weston Creek         3:53.12    3:51.84   1
 11 Lang, Callam              21 New South Wales      3:52.91    3:52.21   1
 12 Ryan, Joseph              26 New South Wales      3:48.22    3:52.75   1
 13 Healey, James             18 New South Wales      3:55.78    3:57.13   2
 14 Todd, Hayden              16 Ginninderra          4:02.54    3:57.29   3
 15 Bagley, Harrison          22 South Australia      3:57.79    3:57.64   2
 16 Dickinson, Robert         22 New South Wales      3:57.99    3:57.65   2
 17 Berrington, Matthew       26 Weston Creek         4:05.00    3:57.76   3
 18 Shields, Kane             17 New South Wales      3:58.38    3:57.93   3
 19 Spiessberger-Parker, Arr  25 New South Wales      3:56.10    3:58.23   2
 20 Musgrove, Cameron         23 New South Wales      3:58.00    3:58.36   2
 21 Davies, Thomas            20 New South Wales      3:55.39    3:58.59   2
 22 Logan, Tim                25 Athletics Act        3:50.09    3:58.68   1
 23 Rosin, Max                19 Weston Creek         3:57.27    3:58.86   2
 24 Saunders, Philo           45 Weston Creek         3:56.77    3:59.05   2
 25 Burns, Callum             21 Weston Creek         4:04.97    3:59.66   3
 26 Dreher, Daniel            19 Woden Athlet         4:02.00    4:00.62   3
 27 Longworth, Hamish         19 New South Wales      3:57.98    4:01.06   2
 28 %Kenzie          (38), D  25 South Australia      3:58.00    4:01.42   2
 29 Matthews, Patrick         23 Weston Creek         3:59.82    4:02.56   3
 30 Simson, Luke              22 Weston Creek         4:05.00    4:02.74   3
 31 Barker, James             44 North Canber         4:02.00    4:03.00   3
 32 Bishop, Benjamin          20 New South Wales      3:58.00    4:03.59   2
 33 Schaap, Harm              19 New South Wales      3:58.00    4:04.48   2
 34 Hopkins, Flynn            20 Woden Athlet         4:10.00    4:09.27   3
 35 Brouw, Ethan              19 New South Wales      4:02.88    4:13.64   3
 36 Langdon, Reece            25 New South Wales      3:53.55    4:18.16   2
 37 %McIntosh        (20), K  27 New South Wales      4:08.10    4:20.52   3
 38 Ruiz Davila, Julio        25 New South Wales      4:10.00    4:26.07   3