AIS Athletics Track - Site License                          14/02/2021 - 2:59 PM
      2020-21 AACT Under 20 & Open Championships - 12/02/2021 to 14/02/2021      
                               AIS Athletics Field                               
 
Event 3019  Mixed 11-17 100 Metre Sprint Non Championships
=========================================================================        
    Name                     Age Team                    Seed     Finals         
=========================================================================        
Section  1     Wind: 0.4                                                         
  1 Berry, Max               M15 Ginninderra            10.98      11.15         
  2 Brown, Calem             M16 New South Wales        11.30      11.41         
  3 Jones, Lachlan           M16 New South Wales        11.59      11.73         
  4 Balic, Ivan              M15 New South Wales        11.60      11.88         
  5 Phongkham, Joshua        M15 Woden Athlet           11.35      12.09         
  6 Holden, Spencer          M17 New South Wales        11.63      12.35         
Section  2     Wind: -0.2                                                        
  1 Carroll, Nat             M15 New South Wales        11.75      11.94         
  2 Langat, Kipchumba        M17 New South Wales        11.81      12.03         
  3 Soi, Samarth             M17 Queensland             12.00      12.24         
  4 Pratt, Conor             M17 Ginninderra            11.90      12.28         
  5 Ajulo, Mefwewa           M14 Ginninderra            12.21      12.42         
  6 Murphy, Indiana          M15 New South Wales        12.52      12.74         
Section  3     Wind: -0.4                                                        
  1 Da Silva, Eliza          W17 New South Wales        12.65      12.66         
  2 Hynes, Jess              W15 New South Wales        12.60      12.90         
  3 Tan, Xin Min             W15 New South Wales        12.85      13.04         
  4 Peter, Esther            W15 New South Wales        13.10      13.19         
  5 Lowe, Jasmine            W16 New South Wales        13.20      13.39         
  6 Green, Tiarna            W14 New South Wales        13.50      13.50         
  7 Shave, Aisha             W12 Ginninderra            13.49      13.71         
Section  4     Wind: -1.0                                                        
  1 Garnsey, Nicholas        M16 Ginninderra            12.21      12.63         
  2 Goecke-Beard, Brodie     M16 Ginninderra            12.34      12.71         
  3 Knight, Ryan             M14 Ginninderra            12.55      13.14         
  4 Stewart, Gabriel         M12 New South Wales        13.90      14.28         
  5 Duczek, Joss             M14 Woden Athlet           14.51      15.10         
Section  5     Wind: 0.6                                                         
  1 Richards, Alexandra      W16 New South Wales        12.50      12.89         
  2 Morgan, Charlotte        W13 Ginninderra            14.66      13.86         
  3 Badwal, Japneet kaur     W13 Ginninderra            14.50      14.10         
  4 Phongkham, Alicia        W12 Woden Athlet           13.94      14.28         
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
Finals                                                                           
  1 Berry, Max               M15 Ginninderra            10.98      11.15   0.4  1
  1 Brown, Calem             M16 New South Wales        11.30      11.41   0.4  1
  1 Da Silva, Eliza          W17 New South Wales        12.65      12.66  -0.4  3
  1 Hynes, Jess              W15 New South Wales        12.60      12.90  -0.4  3
  1 Shave, Aisha             W12 Ginninderra            13.49      13.71  -0.4  3
  1 Stewart, Gabriel         M12 New South Wales        13.90      14.28  -1.0  4
  2 Jones, Lachlan           M16 New South Wales        11.59      11.73   0.4  1
  2 Balic, Ivan              M15 New South Wales        11.60      11.88   0.4  1
  2 Richards, Alexandra      W16 New South Wales        12.50      12.89   0.6  5
  2 Tan, Xin Min             W15 New South Wales        12.85      13.04  -0.4  3
  2 Morgan, Charlotte        W13 Ginninderra            14.66      13.86   0.6  5
  3 Carroll, Nat             M15 New South Wales        11.75      11.94  -0.2  2
  3 Langat, Kipchumba        M17 New South Wales        11.81      12.03  -0.2  2
  3 Peter, Esther            W15 New South Wales        13.10      13.19  -0.4  3
  3 Lowe, Jasmine            W16 New South Wales        13.20      13.39  -0.4  3
  3 Badwal, Japneet kaur     W13 Ginninderra            14.50      14.10   0.6  5
  4 Phongkham, Joshua        M15 Woden Athlet           11.35      12.09   0.4  1
  4 Soi, Samarth             M17 Queensland             12.00      12.24  -0.2  2
  4 Green, Tiarna            W14 New South Wales        13.50      13.50  -0.4  3
  4 Phongkham, Alicia        W12 Woden Athlet           13.94      14.28   0.6  5
  5 Pratt, Conor             M17 Ginninderra            11.90      12.28  -0.2  2
  5 Ajulo, Mefwewa           M14 Ginninderra            12.21      12.42  -0.2  2
  6 Holden, Spencer          M17 New South Wales        11.63      12.35   0.4  1
  6 Murphy, Indiana          M15 New South Wales        12.52      12.74  -0.2  2
  7 Garnsey, Nicholas        M16 Ginninderra            12.21      12.63  -1.0  4
  7 Knight, Ryan             M14 Ginninderra            12.55      13.14  -1.0  4
  8 Goecke-Beard, Brodie     M16 Ginninderra            12.34      12.71  -1.0  4
  8 Duczek, Joss             M14 Woden Athlet           14.51      15.10  -1.0  4