AIS Athletics Track - Site License                                      14/02/2021 - 2:59 PM
            2020-21 AACT Under 20 & Open Championships - 12/02/2021 to 14/02/2021            
                                     AIS Athletics Field                                     
 
Event 5003  Mixed 11-17 200 Metre Sprint Non Championships
=========================================================================                    
    Name                     Age Team                    Seed     Finals                     
=========================================================================                    
Section  1     Wind: -1.9                                                                    
  1 Berry, Max               M15 Ginninderra            22.46      22.51                     
  2 Brown, Calem             M16 New South Wales        23.30      23.44                     
  3 Jones, Lachlan           M16 New South Wales        23.65      23.97                     
  4 Carroll, Nat             M15 New South Wales        24.46      24.48                     
  5 Bacchus, Jules           M17 North Canber           23.05      24.54                     
  6 Ajulo, Mefwewa           M14 Ginninderra            24.73      25.05                     
  7 Pratt, Conor             M17 Ginninderra            24.60      25.23                     
Section  2     Wind: -1.8                                                                    
  1 Garnsey, Nicholas        M16 Ginninderra            25.29      25.12                     
  2 Soi, Samarth             M17 Queensland             25.10      25.63                     
  3 Murphy, Indiana          M15 New South Wales        25.00      25.89                     
  4 Knight, Ryan             M14 Ginninderra            26.15      26.91                     
  5 Stewart, Gabriel         M12 New South Wales        29.10      29.39                     
 -- Duczek, Joss             M14 Woden Athlet           29.57         DQ  Rule 17.3.1        
Section  3     Wind: -1.2                                                                    
  1 Murphy, Ellen            W15 New South Wales        26.00      26.57                     
  2 Smyth, Astrid            W17 North Canber           26.51      26.68                     
  3 Da Silva, Eliza          W17 New South Wales        25.90      26.71                     
  4 Peter, Esther            W15 New South Wales        26.40      26.85                     
  5 Green, Tiarna            W14 New South Wales        27.50      27.67                     
Section  4     Wind: -2.7                                                                    
  1 Tan, Xin Min             W15 New South Wales        27.70      27.19                     
  2 Lowe, Jasmine            W16 New South Wales        27.50      28.18                     
  3 Chauvin, Bianca          W17 New South Wales        27.72      28.24                     
  4 Morgan, Charlotte        W13 Ginninderra            29.13      29.34                     
  5 Badwal, Japneet kaur     W13 Ginninderra            29.31      29.78                     
  6 Adam, Sarah              W15 New South Wales        32.69      30.94                     
=================================================================================            
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#            
=================================================================================            
Finals                                                                                       
  1 Berry, Max               M15 Ginninderra            22.46      22.51  -1.9  1            
  1 Brown, Calem             M16 New South Wales        23.30      23.44  -1.9  1            
  1 Murphy, Ellen            W15 New South Wales        26.00      26.57  -1.2  3            
  1 Smyth, Astrid            W17 North Canber           26.51      26.68  -1.2  3            
  1 Morgan, Charlotte        W13 Ginninderra            29.13      29.34  -2.7  4            
  1 Stewart, Gabriel         M12 New South Wales        29.10      29.39  -1.8  2            
  2 Jones, Lachlan           M16 New South Wales        23.65      23.97  -1.9  1            
  2 Carroll, Nat             M15 New South Wales        24.46      24.48  -1.9  1            
  2 Da Silva, Eliza          W17 New South Wales        25.90      26.71  -1.2  3            
  2 Peter, Esther            W15 New South Wales        26.40      26.85  -1.2  3            
  2 Badwal, Japneet kaur     W13 Ginninderra            29.31      29.78  -2.7  4            
  3 Bacchus, Jules           M17 North Canber           23.05      24.54  -1.9  1            
  3 Ajulo, Mefwewa           M14 Ginninderra            24.73      25.05  -1.9  1            
  3 Tan, Xin Min             W15 New South Wales        27.70      27.19  -2.7  4            
  3 Lowe, Jasmine            W16 New South Wales        27.50      28.18  -2.7  4            
  4 Garnsey, Nicholas        M16 Ginninderra            25.29      25.12  -1.8  2            
  4 Murphy, Indiana          M15 New South Wales        25.00      25.89  -1.8  2            
  4 Green, Tiarna            W14 New South Wales        27.50      27.67  -1.2  3            
  4 Chauvin, Bianca          W17 New South Wales        27.72      28.24  -2.7  4            
  5 Pratt, Conor             M17 Ginninderra            24.60      25.23  -1.9  1            
  5 Knight, Ryan             M14 Ginninderra            26.15      26.91  -1.8  2            
  5 Adam, Sarah              W15 New South Wales        32.69      30.94  -2.7  4            
  6 Soi, Samarth             M17 Queensland             25.10      25.63  -1.8  2            
 -- Duczek, Joss             M14 Woden Athlet           29.57         DQ  -1.8  2 Rule 17.3.1