AIS Athletics Track - Site License                                 14/02/2021 - 2:59 PM
         2020-21 AACT Under 20 & Open Championships - 12/02/2021 to 14/02/2021          
                                  AIS Athletics Field                                   
 
Event 3034  Mixed 11-17 400 Metre Sprint Non Championships
=========================================================================               
    Name                     Age Team                    Seed     Finals                
=========================================================================               
Section  1                                                                              
  1 Bacchus, Jules           M17 North Canber           53.33      52.95                
  2 Ajulo, Mefwewa           M14 Ginninderra            56.12      54.58                
  3 Camp-Liddiard, Andrew    M15 North Canber           55.98      57.20                
  4 Barker, Jett             M15 North Canber           57.50      58.40                
 -- Balic, Ivan              M15 New South Wales        51.98         DQ  Rule 17.3.1   
Section  2                                                                              
  1 Garnsey, Nicholas        M16 Ginninderra            59.07      58.73                
  2 Goecke-Beard, Brodie     M16 Ginninderra          1:01.10    1:01.02                
  3 Chugh, Advit             M13 North Canber         1:02.41    1:02.16                
  4 Duczek, Joss             M14 Woden Athlet         1:04.26    1:05.25                
Section  3                                                                              
  1 Murphy, Ellen            W15 New South Wales        58.00      59.38                
  2 Blackwell, Jessie        W14 New South Wales      1:01.50    1:00.59                
  3 Smyth, Astrid            W17 North Canber         1:00.31    1:00.77                
  4 Chauvin, Bianca          W17 New South Wales      1:03.40    1:02.13                
  5 Rizzuto, Olivia          W15 Woden Athlet         1:02.50    1:04.26                
Section  4                                                                              
  1 Lowe, Jasmine            W16 New South Wales      1:03.50    1:05.31                
  2 Adam, Sarah              W15 New South Wales      1:11.48    1:08.90                
  3 Morgan, Charlotte        W13 Ginninderra          1:13.00    1:14.15                
============================================================================            
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#            
============================================================================            
Finals                                                                                  
  1 Bacchus, Jules           M17 North Canber           53.33      52.95   1            
  1 Ajulo, Mefwewa           M14 Ginninderra            56.12      54.58   1            
  1 Murphy, Ellen            W15 New South Wales        58.00      59.38   3            
  1 Smyth, Astrid            W17 North Canber         1:00.31    1:00.77   3            
  1 Chugh, Advit             M13 North Canber         1:02.41    1:02.16   2            
  1 Morgan, Charlotte        W13 Ginninderra          1:13.00    1:14.15   4            
  2 Camp-Liddiard, Andrew    M15 North Canber           55.98      57.20   1            
  2 Garnsey, Nicholas        M16 Ginninderra            59.07      58.73   2            
  2 Blackwell, Jessie        W14 New South Wales      1:01.50    1:00.59   3            
  2 Chauvin, Bianca          W17 New South Wales      1:03.40    1:02.13   3            
  3 Barker, Jett             M15 North Canber           57.50      58.40   1            
  3 Goecke-Beard, Brodie     M16 Ginninderra          1:01.10    1:01.02   2            
  3 Rizzuto, Olivia          W15 Woden Athlet         1:02.50    1:04.26   3            
  3 Lowe, Jasmine            W16 New South Wales      1:03.50    1:05.31   4            
  4 Duczek, Joss             M14 Woden Athlet         1:04.26    1:05.25   2            
  4 Adam, Sarah              W15 New South Wales      1:11.48    1:08.90   4            
 -- Balic, Ivan              M15 New South Wales        51.98         DQ   1 Rule 17.3.1