AIS Athletics Track - Site License                     14/02/2021 - 2:59 PM
   2020-21 AACT Under 20 & Open Championships - 12/02/2021 to 14/02/2021    
                            AIS Athletics Field                             
 
Event 1014  Mixed 11-17 800 Metre Run Non Championships
=========================================================================   
    Name                     Age Team                    Seed     Finals    
=========================================================================   
Section  1                                                                  
  1 Myers, Cameron           M15 North Canber         1:58.10    1:59.71    
  2 Davidson, Ollie          M17 New South Wales      2:00.00    2:02.73    
  3 Camp-Liddiard, Andrew    M15 North Canber         2:04.87    2:05.10    
  4 Barker, Jett             M15 North Canber         2:06.00    2:07.05    
  5 Gould, Riley             M15 New South Wales      2:08.00    2:11.33    
  6 Chugh, Advit             M13 North Canber         2:24.63    2:24.36    
  7 Yogeswaran, Satyendra Ka M13 Ginninderra          2:26.08    2:26.57    
  8 Duczek, Joss             M14 Woden Athlet         2:32.89    2:31.95    
Section  2                                                                  
  1 Baker, Sarah             W14 New South Wales      2:16.04    2:18.83    
  2 Odowd, Charlotte         W13 New South Wales      2:23.00    2:18.95    
  3 Blackwell, Jessie        W14 New South Wales      2:23.10    2:20.29    
  4 Norton, Amelia           W14 Ginninderra          2:22.00    2:22.06    
  5 Solomon, Rebecca         W14 New South Wales      2:21.00    2:25.33    
  6 Colusso, Ella            W14 New South Wales      2:18.86    2:25.69    
  7 Norton, Ella             W14 Ginninderra          2:25.00    2:26.60    
  8 Pike, Lana               W14 New South Wales      2:31.33    2:32.80    
  9 Rizzuto, Olivia          W15 Woden Athlet         2:30.00    2:38.22    
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
Finals                                                                      
  1 Myers, Cameron           M15 North Canber         1:58.10    1:59.71   1
  1 Davidson, Ollie          M17 New South Wales      2:00.00    2:02.73   1
  1 Baker, Sarah             W14 New South Wales      2:16.04    2:18.83   2
  1 Odowd, Charlotte         W13 New South Wales      2:23.00    2:18.95   2
  1 Chugh, Advit             M13 North Canber         2:24.63    2:24.36   1
  2 Camp-Liddiard, Andrew    M15 North Canber         2:04.87    2:05.10   1
  2 Blackwell, Jessie        W14 New South Wales      2:23.10    2:20.29   2
  2 Yogeswaran, Satyendra Ka M13 Ginninderra          2:26.08    2:26.57   1
  3 Barker, Jett             M15 North Canber         2:06.00    2:07.05   1
  3 Norton, Amelia           W14 Ginninderra          2:22.00    2:22.06   2
  4 Gould, Riley             M15 New South Wales      2:08.00    2:11.33   1
  4 Solomon, Rebecca         W14 New South Wales      2:21.00    2:25.33   2
  5 Colusso, Ella            W14 New South Wales      2:18.86    2:25.69   2
  5 Duczek, Joss             M14 Woden Athlet         2:32.89    2:31.95   1
  6 Norton, Ella             W14 Ginninderra          2:25.00    2:26.60   2
  7 Pike, Lana               W14 New South Wales      2:31.33    2:32.80   2
  8 Rizzuto, Olivia          W15 Woden Athlet         2:30.00    2:38.22   2