AIS Athletics Track - Site License                     14/02/2021 - 2:59 PM
   2020-21 AACT Under 20 & Open Championships - 12/02/2021 to 14/02/2021    
                            AIS Athletics Field                             
 
Event 3041  Mixed 11-17 1500 Metre Run Non Championships
=========================================================================   
    Name                     Age Team                    Seed     Finals    
=========================================================================   
Section  1                                                                  
  1 Myers, Cameron           M15 North Canber         4:08.00    4:13.95    
  2 McKenzie, Ethan          M16 New South Wales      4:17.32    4:16.99    
  3 Baptist, Lachlan         M16 New South Wales      4:20.03    4:22.57    
  4 McLachlan, Matthew       M13 New South Wales      4:26.00    4:23.33    
  5 Toyne, Owen              M14 Ginninderra          4:59.00    4:52.06    
  6 Barker, Oliver           M13 North Canber         4:54.00    4:53.48    
  7 Yogeswaran, Satyendra Ka M13 Ginninderra          5:01.11    4:54.12    
  8 Chugh, Advit             M13 North Canber         5:25.77    5:11.84    
Section  2                                                                  
  1 Baker, Sarah             W14 New South Wales      4:42.47    4:40.40    
  2 Odowd, Charlotte         W13 New South Wales      4:55.00    4:46.85    
  3 Norton, Amelia           W14 Ginninderra          4:50.00    4:50.65    
  4 Newitt, Tessa            W14 New South Wales      4:58.56    5:01.96    
  5 Colusso, Ella            W14 New South Wales      5:03.52    5:02.57    
  6 Norton, Ella             W14 Ginninderra          5:00.00    5:04.95    
  7 Pike, Lana               W14 New South Wales      5:13.37    5:12.50    
  8 Curry, Lara              W13 New South Wales      5:33.36    5:17.64    
  9 Rizzuto, Olivia          W15 Woden Athlet         5:20.00    5:47.68    
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
Finals                                                                      
  1 Myers, Cameron           M15 North Canber         4:08.00    4:13.95   1
  1 McKenzie, Ethan          M16 New South Wales      4:17.32    4:16.99   1
  1 McLachlan, Matthew       M13 New South Wales      4:26.00    4:23.33   1
  1 Baker, Sarah             W14 New South Wales      4:42.47    4:40.40   2
  1 Odowd, Charlotte         W13 New South Wales      4:55.00    4:46.85   2
  2 Baptist, Lachlan         M16 New South Wales      4:20.03    4:22.57   1
  2 Norton, Amelia           W14 Ginninderra          4:50.00    4:50.65   2
  2 Toyne, Owen              M14 Ginninderra          4:59.00    4:52.06   1
  2 Barker, Oliver           M13 North Canber         4:54.00    4:53.48   1
  2 Curry, Lara              W13 New South Wales      5:33.36    5:17.64   2
  3 Yogeswaran, Satyendra Ka M13 Ginninderra          5:01.11    4:54.12   1
  3 Newitt, Tessa            W14 New South Wales      4:58.56    5:01.96   2
  4 Colusso, Ella            W14 New South Wales      5:03.52    5:02.57   2
  4 Chugh, Advit             M13 North Canber         5:25.77    5:11.84   1
  5 Norton, Ella             W14 Ginninderra          5:00.00    5:04.95   2
  6 Pike, Lana               W14 New South Wales      5:13.37    5:12.50   2
  7 Rizzuto, Olivia          W15 Woden Athlet         5:20.00    5:47.68   2