Woden Athletics Track - Site License                        27/11/2020 - 7:28 PM
                     AACT 2020-21 Summer Series - 27/11/2020                     
                           Summer Series Meet Number 6                           
 
Event 1019  Girls 11-13 100 Metre Sprint Pool 1
=========================================================================        
    Comp#  Name                 Age Team                Seed     Finals         
=========================================================================        
Section  1     Wind: 0.1                                                         
  1 #1253 Berry, Max          14 Ginninderra            10.98      11.14         
  2 #1942 Penfold, Thomas     15 North Canber           11.18      11.20         
  3 #3089 Bateman, Phoenix    15 North Canber           11.40      11.49         
  4 #3044 Watson-Howell, Pat  16 North Canber           11.90      11.78         
  5 #169 Gould, Ethan         29 Ginninderra            11.40      11.85         
  6 #2587 Brennan, Kiefer     14 Woden                  12.13      12.37         
 -- #168 Gould, Angus         26 Ginninderra            10.90         DQ         
Section  2     Wind: 0.2                                                         
  1 #358 Hatchman, Tia        18 Queanbeyan             12.51      12.64         
  2 #607 Pateman, Teagan      20 North Canber           12.92      12.86         
  3 #264 Roberts, Claire      17 North Canber           12.76      12.87         
  4 #2648 Proudfoot, Honey    14 Woden                  12.85      12.88         
  5 #2622 Latukefu, Lotte     14 Woden                  13.11      13.38         
  6 #483 Dudziak, Holly       14 Woden                  13.23      13.79         
  7 #1464 Morgan, Isabella    14 Ginninderra            14.00      14.66         
Section  3     Wind: 0.4                                                         
  1 #1199 Garnsey, Nicholas   15 Ginninderra            12.39      12.36         
  2 #1263 Ajulo, Mefwewa      13 Ginninderra            12.21      12.51         
  3 #1678 Brennan, Pierce     17 Woden                  12.36      12.70         
  4 #1264 Ajulo, Inemami      16 Ginninderra            12.31      12.74         
  5 #1189 Baird, Samuel       14 Ginninderra            12.80      12.80         
  6 #674 Phair, Nigel         53 Act Masters            15.00      14.74         
  7 #2579 Duczek, Joss        13 Woden                  14.51      14.84         
Section  4     Wind: 0.3                                                         
  1 #3325 Jaques, Sierra      13 North Canber           13.28      13.25         
  2 #1941 Penfold, Chloe      14 North Canber           13.44      13.31         
  3 #3319 Jordan, Jacinta     17 North Canber           13.60      14.34         
  4 #532 Badwal, Japneet kau  12 Ginninderra            15.00      14.50         
  5 #1463 Morgan, Charlotte   12 Ginninderra            13.90      15.32         
=================================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
Finals                                                                           
  1 #1253 Berry, Max          14 Ginninderra            10.98      11.14   0.1  1
  1 #3044 Watson-Howell, Pat  16 North Canber           11.90      11.78   0.1  1
  1 #169 Gould, Ethan         29 Ginninderra            11.40      11.85   0.1  1
  1 #1263 Ajulo, Mefwewa      13 Ginninderra            12.21      12.51   0.4  3
  1 #358 Hatchman, Tia        18 Queanbeyan             12.51      12.64   0.2  2
  1 #1264 Ajulo, Inemami      16 Ginninderra            12.31      12.74   0.4  3
  1 #607 Pateman, Teagan      20 North Canber           12.92      12.86   0.2  2
  1 #2648 Proudfoot, Honey    14 Woden                  12.85      12.88   0.2  2
  1 #3325 Jaques, Sierra      13 North Canber           13.28      13.25   0.3  4
  2 #1942 Penfold, Thomas     15 North Canber           11.18      11.20   0.1  1
  2 #1678 Brennan, Pierce     17 Woden                  12.36      12.70   0.4  3
  2 #264 Roberts, Claire      17 North Canber           12.76      12.87   0.2  2
  2 #1941 Penfold, Chloe      14 North Canber           13.44      13.31   0.3  4
  2 #532 Badwal, Japneet kau  12 Ginninderra            15.00      14.50   0.3  4
  2 #674 Phair, Nigel         53 Act Masters            15.00      14.74   0.4  3
  2 #2579 Duczek, Joss        13 Woden                  14.51      14.84   0.4  3
  3 #3089 Bateman, Phoenix    15 North Canber           11.40      11.49   0.1  1
  3 #2622 Latukefu, Lotte     14 Woden                  13.11      13.38   0.2  2
  3 #3319 Jordan, Jacinta     17 North Canber           13.60      14.34   0.3  4
  3 #1463 Morgan, Charlotte   12 Ginninderra            13.90      15.32   0.3  4
  4 #1199 Garnsey, Nicholas   15 Ginninderra            12.39      12.36   0.4  3
  4 #483 Dudziak, Holly       14 Woden                  13.23      13.79   0.2  2
  5 #2587 Brennan, Kiefer     14 Woden                  12.13      12.37   0.1  1
  5 #1464 Morgan, Isabella    14 Ginninderra            14.00      14.66   0.2  2
  6 #1189 Baird, Samuel       14 Ginninderra            12.80      12.80   0.4  3
 -- #168 Gould, Angus         26 Ginninderra            10.90         DQ   0.1  1
Event 1019  Boys 11-13 100 Metre Sprint Pool 1
=================================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 #1263 Ajulo, Mefwewa      13 Ginninderra            12.21      12.51   0.4  3
  2 #2579 Duczek, Joss        13 Woden                  14.51      14.84   0.4  3
Event 1019  Women 14-15 100 Metre Sprint Pool 1
=================================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 #2648 Proudfoot, Honey    14 Woden                  12.85      12.88   0.2  2
  2 #1941 Penfold, Chloe      14 North Canber           13.44      13.31   0.3  4
  3 #2622 Latukefu, Lotte     14 Woden                  13.11      13.38   0.2  2
  4 #483 Dudziak, Holly       14 Woden                  13.23      13.79   0.2  2
  5 #1464 Morgan, Isabella    14 Ginninderra            14.00      14.66   0.2  2
Event 1019  Men 14-15 100 Metre Sprint Pool 1
=================================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 #1253 Berry, Max          14 Ginninderra            10.98      11.14   0.1  1
  2 #1942 Penfold, Thomas     15 North Canber           11.18      11.20   0.1  1
  3 #3089 Bateman, Phoenix    15 North Canber           11.40      11.49   0.1  1
  4 #1199 Garnsey, Nicholas   15 Ginninderra            12.39      12.36   0.4  3
  5 #2587 Brennan, Kiefer     14 Woden                  12.13      12.37   0.1  1
  6 #1189 Baird, Samuel       14 Ginninderra            12.80      12.80   0.4  3
Event 1019  Women 16-17 100 Metre Sprint Pool 1
=================================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 #1264 Ajulo, Inemami      16 Ginninderra            12.31      12.74   0.4  3
  2 #264 Roberts, Claire      17 North Canber           12.76      12.87   0.2  2
  3 #3319 Jordan, Jacinta     17 North Canber           13.60      14.34   0.3  4
Event 1019  Men 16-17 100 Metre Sprint Pool 1
=================================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 #3044 Watson-Howell, Pat  16 North Canber           11.90      11.78   0.1  1
  2 #1678 Brennan, Pierce     17 Woden                  12.36      12.70   0.4  3
Event 1019  Women 18-19 100 Metre Sprint Pool 1
=================================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 #358 Hatchman, Tia        18 Queanbeyan             12.51      12.64   0.2  2
Event 1019  Women 20-99 100 Metre Sprint Pool 1
=================================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 #607 Pateman, Teagan      20 North Canber           12.92      12.86   0.2  2
Event 1019  Men 20-99 100 Metre Sprint Pool 1
=================================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 #169 Gould, Ethan         29 Ginninderra            11.40      11.85   0.1  1
  2 #674 Phair, Nigel         53 Act Masters            15.00      14.74   0.4  3
 -- #168 Gould, Angus         26 Ginninderra            10.90         DQ   0.1  1