Woden Athletics Track - Site License                        27/11/2020 - 8:34 PM
                     AACT 2020-21 Summer Series - 27/11/2020                     
                           Summer Series Meet Number 6                           
 
Event 1021  Girls 11-13 200 Metre Sprint Pool 1
=========================================================================        
    Comp#  Name                 Age Team                Seed     Finals         
=========================================================================        
Section  1     Wind: -0.4                                                        
  1 #1942 Penfold, Thomas     15 North Canber           23.08      22.66         
  2 #3089 Bateman, Phoenix    15 North Canber           23.35      23.24         
  3 #637 De Simone, Michael   17 North Canber           25.00      24.31         
  4 #6 Boden, Lauren          32 North Canber           24.20      24.32         
  5 #1263 Ajulo, Mefwewa      13 Ginninderra            25.09      24.73         
Section  2     Wind: -0.2                                                        
  1 #1203 Goecke-Beard, Brod  15 Ginninderra            25.74      25.10         
  2 #1199 Garnsey, Nicholas   15 Ginninderra            25.98      25.70         
  3 #1678 Brennan, Pierce     17 Woden                  25.81      25.77         
  4 #276 Barker, Jett         14 North Canber           26.69      26.60         
  5 #674 Phair, Nigel         53 Act Masters            31.00      31.04         
Section  3     Wind: -0.1                                                        
  1 #1264 Ajulo, Inemami      16 Ginninderra            25.31      25.06         
  2 #264 Roberts, Claire      17 North Canber           25.96      25.98         
  3 #358 Hatchman, Tia        18 Queanbeyan             25.86      26.34         
  4 #105 Jordaan         (47  17 Para Athleti           26.40      26.61         
  5 #283 Smyth, Astrid        16 Athletics Act          26.61      26.67         
  6 #1902 Brennan, Jaime      15 North Canber           27.47      27.68         
  7 #2579 Duczek, Joss        13 Woden                  29.61      29.81         
Section  4     Wind: -0.3                                                        
  1 #3325 Jaques, Sierra      13 North Canber           27.97      27.61         
  2 #1941 Penfold, Chloe      14 North Canber           28.00      28.21         
  3 #3319 Jordan, Jacinta     17 North Canber           27.95      29.10         
  4 #532 Badwal, Japneet kau  12 Ginninderra            31.00      29.95         
  5 #1464 Morgan, Isabella    14 Ginninderra            31.04      30.27         
  6 #1463 Morgan, Charlotte   12 Ginninderra            31.04      31.24         
=================================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
Finals                                                                           
  1 #1942 Penfold, Thomas     15 North Canber           23.08      22.66  -0.4  1
  1 #637 De Simone, Michael   17 North Canber           25.00      24.31  -0.4  1
  1 #6 Boden, Lauren          32 North Canber           24.20      24.32  -0.4  1
  1 #1263 Ajulo, Mefwewa      13 Ginninderra            25.09      24.73  -0.4  1
  1 #1264 Ajulo, Inemami      16 Ginninderra            25.31      25.06  -0.1  3
  1 #358 Hatchman, Tia        18 Queanbeyan             25.86      26.34  -0.1  3
  1 #3325 Jaques, Sierra      13 North Canber           27.97      27.61  -0.3  4
  1 #1902 Brennan, Jaime      15 North Canber           27.47      27.68  -0.1  3
  1 #674 Phair, Nigel         53 Act Masters            31.00      31.04  -0.2  2
  2 #3089 Bateman, Phoenix    15 North Canber           23.35      23.24  -0.4  1
  2 #1678 Brennan, Pierce     17 Woden                  25.81      25.77  -0.2  2
  2 #264 Roberts, Claire      17 North Canber           25.96      25.98  -0.1  3
  2 #1941 Penfold, Chloe      14 North Canber           28.00      28.21  -0.3  4
  2 #2579 Duczek, Joss        13 Woden                  29.61      29.81  -0.1  3
  2 #532 Badwal, Japneet kau  12 Ginninderra            31.00      29.95  -0.3  4
  3 #1203 Goecke-Beard, Brod  15 Ginninderra            25.74      25.10  -0.2  2
  3 #105 Jordaan         (47  17 Para Athleti           26.40      26.61  -0.1  3
  3 #1464 Morgan, Isabella    14 Ginninderra            31.04      30.27  -0.3  4
  3 #1463 Morgan, Charlotte   12 Ginninderra            31.04      31.24  -0.3  4
  4 #1199 Garnsey, Nicholas   15 Ginninderra            25.98      25.70  -0.2  2
  4 #283 Smyth, Astrid        16 Athletics Act          26.61      26.67  -0.1  3
  5 #276 Barker, Jett         14 North Canber           26.69      26.60  -0.2  2
  5 #3319 Jordan, Jacinta     17 North Canber           27.95      29.10  -0.3  4
Event 1021  Boys 11-13 200 Metre Sprint Pool 1
=================================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 #1263 Ajulo, Mefwewa      13 Ginninderra            25.09      24.73  -0.4  1
  2 #2579 Duczek, Joss        13 Woden                  29.61      29.81  -0.1  3
Event 1021  Women 14-15 200 Metre Sprint Pool 1
=================================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 #1902 Brennan, Jaime      15 North Canber           27.47      27.68  -0.1  3
  2 #1941 Penfold, Chloe      14 North Canber           28.00      28.21  -0.3  4
  3 #1464 Morgan, Isabella    14 Ginninderra            31.04      30.27  -0.3  4
Event 1021  Men 14-15 200 Metre Sprint Pool 1
=================================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 #1942 Penfold, Thomas     15 North Canber           23.08      22.66  -0.4  1
  2 #3089 Bateman, Phoenix    15 North Canber           23.35      23.24  -0.4  1
  3 #1203 Goecke-Beard, Brod  15 Ginninderra            25.74      25.10  -0.2  2
  4 #1199 Garnsey, Nicholas   15 Ginninderra            25.98      25.70  -0.2  2
  5 #276 Barker, Jett         14 North Canber           26.69      26.60  -0.2  2
Event 1021  Women 16-17 200 Metre Sprint Pool 1
=================================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 #1264 Ajulo, Inemami      16 Ginninderra            25.31      25.06  -0.1  3
  2 #264 Roberts, Claire      17 North Canber           25.96      25.98  -0.1  3
  3 #105 Jordaan         (47  17 Para Athleti           26.40      26.61  -0.1  3
  4 #283 Smyth, Astrid        16 Athletics Act          26.61      26.67  -0.1  3
  5 #3319 Jordan, Jacinta     17 North Canber           27.95      29.10  -0.3  4
Event 1021  Men 16-17 200 Metre Sprint Pool 1
=================================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 #637 De Simone, Michael   17 North Canber           25.00      24.31  -0.4  1
  2 #1678 Brennan, Pierce     17 Woden                  25.81      25.77  -0.2  2
Event 1021  Women 18-19 200 Metre Sprint Pool 1
=================================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 #358 Hatchman, Tia        18 Queanbeyan             25.86      26.34  -0.1  3
Event 1021  Women 20-99 200 Metre Sprint Pool 1
==============================================================================   
    Comp#  Name                 Age Team                Seed     Finals  Wind   
==============================================================================   
  1 #6 Boden, Lauren          32 North Canber           24.20      24.32  -0.4   
Event 1021  Men 20-99 200 Metre Sprint Pool 1
=================================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 #674 Phair, Nigel         53 Act Masters            31.00      31.04  -0.2  2