Woden Athletics Track - Site License                   27/11/2020 - 6:30 PM
                  AACT 2020-21 Summer Series - 27/11/2020                   
                        Summer Series Meet Number 6                         
 
Event 1001  Girls 11-13 800 Metre Run Pool 1
=========================================================================   
    Comp#  Name                 Age Team                Seed     Finals    
=========================================================================   
Section  1                                                                  
  1 #2267 Palfrey, Tomas      17 New South Wales      1:54.00    1:51.71    
  2 #291 McGown, Riley        24 Athletics Act        1:53.10    1:52.83    
  3 #1302 Todd, Hayden        15 Ginninderra          1:52.82    1:53.22    
  4 #429 Rosin, Max           18 Weston Creek         1:52.67    1:56.55    
  5 #158 Todd, Jacob          18 Ginninderra          1:57.50    1:58.32    
  6 #423 Harding         (12  29 Weston Creek         2:00.00    1:59.15    
  7 #414 Kenzie, Deon         24 Weston Creek         1:59.00    2:02.22    
  8 #1207 Noor, Abshirbile    16 Ginninderra          2:02.00    2:08.54    
Section  2                                                                  
  1 #1275 Cuzner, Ryan        14 Ginninderra          2:05.45    2:06.38    
  2 #294 Vidaic, Oliver       19 Ginninderra          2:10.00    2:08.56    
  3 #276 Barker, Jett         14 North Canber         2:07.00    2:10.23    
  4 #422 Dess, Klara          20 Weston Creek         2:08.00    2:14.46    
  5 #480 Hincksman, Lucy      16 Woden                2:13.38    2:14.84    
  6 #1827 Tyo, Matthew        17 Woden                2:21.00    2:19.46    
  7 #493 O'Donnell, Olivia    20 Woden                2:15.00    2:19.75    
  8 #471 Melhuish, Zoe        18 Woden                2:15.00    2:23.40    
  9 #691 Oloyede, Melissa     47 Act Masters          2:30.00    2:30.05    
 10 #275 Barker, Oliver       12 North Canber         2:32.00    2:33.05    
 11 #1240 White, Katie        14 Ginninderra          2:30.01    2:34.27    
============================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Seed     Finals  H#
============================================================================
Finals                                                                      
  1 #2267 Palfrey, Tomas      17 New South Wales      1:54.00    1:51.71   1
  1 #291 McGown, Riley        24 Athletics Act        1:53.10    1:52.83   1
  1 #1302 Todd, Hayden        15 Ginninderra          1:52.82    1:53.22   1
  1 #429 Rosin, Max           18 Weston Creek         1:52.67    1:56.55   1
  1 #422 Dess, Klara          20 Weston Creek         2:08.00    2:14.46   2
  1 #480 Hincksman, Lucy      16 Woden                2:13.38    2:14.84   2
  1 #471 Melhuish, Zoe        18 Woden                2:15.00    2:23.40   2
  1 #275 Barker, Oliver       12 North Canber         2:32.00    2:33.05   2
  1 #1240 White, Katie        14 Ginninderra          2:30.01    2:34.27   2
  2 #158 Todd, Jacob          18 Ginninderra          1:57.50    1:58.32   1
  2 #423 Harding         (12  29 Weston Creek         2:00.00    1:59.15   1
  2 #1275 Cuzner, Ryan        14 Ginninderra          2:05.45    2:06.38   2
  2 #1207 Noor, Abshirbile    16 Ginninderra          2:02.00    2:08.54   1
  2 #493 O'Donnell, Olivia    20 Woden                2:15.00    2:19.75   2
  3 #414 Kenzie, Deon         24 Weston Creek         1:59.00    2:02.22   1
  3 #294 Vidaic, Oliver       19 Ginninderra          2:10.00    2:08.56   2
  3 #276 Barker, Jett         14 North Canber         2:07.00    2:10.23   2
  3 #1827 Tyo, Matthew        17 Woden                2:21.00    2:19.46   2
  3 #691 Oloyede, Melissa     47 Act Masters          2:30.00    2:30.05   2
Event 1001  Boys 11-13 800 Metre Run Pool 1
============================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 #275 Barker, Oliver       12 North Canber         2:32.00    2:33.05   2
Event 1001  Women 14-15 800 Metre Run Pool 1
============================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 #1240 White, Katie        14 Ginninderra          2:30.01    2:34.27   2
Event 1001  Men 14-15 800 Metre Run Pool 1
============================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 #1302 Todd, Hayden        15 Ginninderra          1:52.82    1:53.22   1
  2 #1275 Cuzner, Ryan        14 Ginninderra          2:05.45    2:06.38   2
  3 #276 Barker, Jett         14 North Canber         2:07.00    2:10.23   2
Event 1001  Women 16-17 800 Metre Run Pool 1
============================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 #480 Hincksman, Lucy      16 Woden                2:13.38    2:14.84   2
Event 1001  Men 16-17 800 Metre Run Pool 1
============================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 #2267 Palfrey, Tomas      17 New South Wales      1:54.00    1:51.71   1
  2 #1207 Noor, Abshirbile    16 Ginninderra          2:02.00    2:08.54   1
  3 #1827 Tyo, Matthew        17 Woden                2:21.00    2:19.46   2
Event 1001  Women 18-19 800 Metre Run Pool 1
============================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 #471 Melhuish, Zoe        18 Woden                2:15.00    2:23.40   2
Event 1001  Men 18-19 800 Metre Run Pool 1
============================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 #429 Rosin, Max           18 Weston Creek         1:52.67    1:56.55   1
  2 #158 Todd, Jacob          18 Ginninderra          1:57.50    1:58.32   1
  3 #294 Vidaic, Oliver       19 Ginninderra          2:10.00    2:08.56   2
Event 1001  Women 20-99 800 Metre Run Pool 1
============================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 #422 Dess, Klara          20 Weston Creek         2:08.00    2:14.46   2
  2 #493 O'Donnell, Olivia    20 Woden                2:15.00    2:19.75   2
  3 #691 Oloyede, Melissa     47 Act Masters          2:30.00    2:30.05   2
Event 1001  Men 20-99 800 Metre Run Pool 1
=========================================================================   
    Comp#  Name                 Age Team                Seed     Finals    
=========================================================================   
  1 #291 McGown, Riley        24 Athletics Act        1:53.10    1:52.83    
  2 #423 Harding         (12  29 Weston Creek         2:00.00    1:59.15    
  3 #414 Kenzie, Deon         24 Weston Creek         1:59.00    2:02.22