Woden Athletics Track - Site License                   27/11/2020 - 8:33 PM
                  AACT 2020-21 Summer Series - 27/11/2020                   
                        Summer Series Meet Number 6                         
 
Event 1020  Girls 11-13 3000 Metre Run Pool 1
=========================================================================   
    Comp#  Name                 Age Team                Seed     Finals    
=========================================================================   
Section  1                                                                  
  1 #539 Clifford        (12  21 Athletics Act        8:13.97    8:13.24    
  2 #2310 Williams, Hugh      28 New South Wales      8:10.35    8:31.47    
  3 #481 Dreher, Daniel       18 Woden                8:46.00    8:38.44    
  4 #1952 Gough, Myles        34 New South Wales      8:32.66    8:40.42    
  5 #410 Saunders, Philo      44 Weston Creek         8:20.00    8:40.94    
  6 #425 Berrington, Matthew  25 Weston Creek         8:35.49    8:45.88    
  7 #411 Anderson, Bryce      24 Weston Creek         8:03.00    8:53.87    
  8 #639 Thompson, Angus      18 Woden                9:03.00    8:58.15    
  9 #1511 Christian, Theo     16 New South Wales      9:00.00    8:59.91    
 10 #474 Hughes, Alex         19 Woden                9:05.00    9:00.39    
 11 #1314 Stewart, Imogen     15 New South Wales      9:12.00    9:01.36    
 12 #387 De Campo, Seve       22 SCT                  8:55.00    9:05.55    
 13 #669 Grooby, Jacob        34 Act Masters          9:01.70    9:15.34    
 14 #1161 Lemon, James        16 Ginninderra          9:21.00    9:16.56    
 15 #1169 Camp-Liddiard, And  14 North Canber         9:33.63    9:36.08    
 16 #382 Pollock, Mark        28 SCT                  9:20.00    9:39.26    
 17 #388 De Campo, Fedele     19 SCT                  8:55.00    9:40.29    
 -- #424 Donnadieu, Vincent   26 Weston Creek         8:24.17        DNF    
Section  2                                                                  
  1 #1312 Stewart, Kobe       12 New South Wales      9:35.00    9:28.25    
  2 #485 Hunter, Hamish       17 Woden                9:54.10    9:31.37    
  3 #1221 Eaton, Jacob        13 Ginninderra         10:08.00    9:51.36    
  4 #2952 Martin, Belinda     46 New South Wales      9:35.00    9:54.03    
  5 #664 Graham, Bruce        58 Act Masters          9:55.00   10:07.10    
  6 #642 Rutledge, Damian     54 Act Masters         10:30.00   10:55.57    
  7 #538 Hutchison, Shane     48 Act Masters         12:50.50   12:28.85    
  8 #688 O'Keeffe, David      56 Act Masters         12:07.43   13:06.69    
  9 #377 Pitt, David          46 SCT                 15:00.00   13:40.21    
 10 #17 D'Abrera        (20)  29 SCT                 16:00.00   17:43.28    
Section  3                                                                  
  1 #88845 Porra, Katie       20 New South Wales     10:09.00   10:13.12    
  2 #422 Dess, Klara          20 Weston Creek        10:00.00   10:32.46    
  3 #505 Norton, Amelia       13 Ginninderra         10:20.00   10:37.67    
  4 #170 Koudasheva, Elena    18 Ginninderra         10:30.00   10:37.93    
  5 #504 Jacquet, Margaux     25 Ginninderra         10:50.00   10:43.56    
  6 #3019 Lonchampt, Paola    25 New South Wales     10:40.00   10:45.44    
  7 #1902 Brennan, Jaime      15 North Canber        10:59.65   10:47.19    
  8 #412 Dege, Cassie         35 Weston Creek        10:23.00   10:57.42    
  9 #259 Wilson, Jemma        13 North Canber        11:06.00   11:04.74    
 10 #506 Norton, Ella         13 Ginninderra         10:40.00   11:19.91    
 11 #638 Rangiah, Iris        12 Woden               11:49.10   11:21.27    
 12 #419 Hutton, Nicole       26 Weston Creek        11:19.69   11:34.26    
 13 #1244 Williams, Hannah    12 Ginninderra         11:55.00   11:36.19    
 14 #266 Rowntree, Layla      18 North Canber        10:40.00   12:01.41    
 15 #640 Thompson, Lucinda    15 Woden                          12:32.01    
============================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Seed     Finals  H#
============================================================================
Finals                                                                      
  1 #539 Clifford        (12  21 Athletics Act        8:13.97    8:13.24   1
  1 #481 Dreher, Daniel       18 Woden                8:46.00    8:38.44   1
  1 #1511 Christian, Theo     16 New South Wales      9:00.00    8:59.91   1
  1 #1314 Stewart, Imogen     15 New South Wales      9:12.00    9:01.36   1
  1 #1312 Stewart, Kobe       12 New South Wales      9:35.00    9:28.25   2
  1 #1169 Camp-Liddiard, And  14 North Canber         9:33.63    9:36.08   1
  1 #2952 Martin, Belinda     46 New South Wales      9:35.00    9:54.03   2
  1 #505 Norton, Amelia       13 Ginninderra         10:20.00   10:37.67   3
  1 #170 Koudasheva, Elena    18 Ginninderra         10:30.00   10:37.93   3
  2 #2310 Williams, Hugh      28 New South Wales      8:10.35    8:31.47   1
  2 #639 Thompson, Angus      18 Woden                9:03.00    8:58.15   1
  2 #1161 Lemon, James        16 Ginninderra          9:21.00    9:16.56   1
  2 #1221 Eaton, Jacob        13 Ginninderra         10:08.00    9:51.36   2
  2 #88845 Porra, Katie       20 New South Wales     10:09.00   10:13.12   3
  2 #1902 Brennan, Jaime      15 North Canber        10:59.65   10:47.19   3
  2 #259 Wilson, Jemma        13 North Canber        11:06.00   11:04.74   3
  2 #266 Rowntree, Layla      18 North Canber        10:40.00   12:01.41   3
  3 #1952 Gough, Myles        34 New South Wales      8:32.66    8:40.42   1
  3 #474 Hughes, Alex         19 Woden                9:05.00    9:00.39   1
  3 #485 Hunter, Hamish       17 Woden                9:54.10    9:31.37   2
  3 #422 Dess, Klara          20 Weston Creek        10:00.00   10:32.46   3
  3 #506 Norton, Ella         13 Ginninderra         10:40.00   11:19.91   3
  3 #640 Thompson, Lucinda    15 Woden                          12:32.01   3
  4 #410 Saunders, Philo      44 Weston Creek         8:20.00    8:40.94   1
  4 #388 De Campo, Fedele     19 SCT                  8:55.00    9:40.29   1
  4 #504 Jacquet, Margaux     25 Ginninderra         10:50.00   10:43.56   3
  4 #638 Rangiah, Iris        12 Woden               11:49.10   11:21.27   3
  5 #425 Berrington, Matthew  25 Weston Creek         8:35.49    8:45.88   1
  5 #3019 Lonchampt, Paola    25 New South Wales     10:40.00   10:45.44   3
  5 #1244 Williams, Hannah    12 Ginninderra         11:55.00   11:36.19   3
  6 #411 Anderson, Bryce      24 Weston Creek         8:03.00    8:53.87   1
  6 #412 Dege, Cassie         35 Weston Creek        10:23.00   10:57.42   3
  7 #387 De Campo, Seve       22 SCT                  8:55.00    9:05.55   1
  7 #419 Hutton, Nicole       26 Weston Creek        11:19.69   11:34.26   3
  8 #669 Grooby, Jacob        34 Act Masters          9:01.70    9:15.34   1
  9 #382 Pollock, Mark        28 SCT                  9:20.00    9:39.26   1
 10 #664 Graham, Bruce        58 Act Masters          9:55.00   10:07.10   2
 11 #642 Rutledge, Damian     54 Act Masters         10:30.00   10:55.57   2
 12 #538 Hutchison, Shane     48 Act Masters         12:50.50   12:28.85   2
 13 #688 O'Keeffe, David      56 Act Masters         12:07.43   13:06.69   2
 14 #377 Pitt, David          46 SCT                 15:00.00   13:40.21   2
 15 #17 D'Abrera        (20)  29 SCT                 16:00.00   17:43.28   2
 -- #424 Donnadieu, Vincent   26 Weston Creek         8:24.17        DNF   1
Event 1020  Boys 11-13 3000 Metre Run Pool 1
============================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 #1312 Stewart, Kobe       12 New South Wales      9:35.00    9:28.25   2
  2 #1221 Eaton, Jacob        13 Ginninderra         10:08.00    9:51.36   2
Event 1020  Women 14-15 3000 Metre Run Pool 1
============================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 #1314 Stewart, Imogen     15 New South Wales      9:12.00    9:01.36   1
  2 #1902 Brennan, Jaime      15 North Canber        10:59.65   10:47.19   3
  3 #640 Thompson, Lucinda    15 Woden                          12:32.01   3
Event 1020  Men 14-15 3000 Metre Run Pool 1
=========================================================================   
    Comp#  Name                 Age Team                Seed     Finals    
=========================================================================   
  1 #1169 Camp-Liddiard, And  14 North Canber         9:33.63    9:36.08    
Event 1020  Men 16-17 3000 Metre Run Pool 1
============================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 #1511 Christian, Theo     16 New South Wales      9:00.00    8:59.91   1
  2 #1161 Lemon, James        16 Ginninderra          9:21.00    9:16.56   1
  3 #485 Hunter, Hamish       17 Woden                9:54.10    9:31.37   2
Event 1020  Women 18-19 3000 Metre Run Pool 1
============================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 #170 Koudasheva, Elena    18 Ginninderra         10:30.00   10:37.93   3
  2 #266 Rowntree, Layla      18 North Canber        10:40.00   12:01.41   3
Event 1020  Men 18-19 3000 Metre Run Pool 1
=========================================================================   
    Comp#  Name                 Age Team                Seed     Finals    
=========================================================================   
  1 #481 Dreher, Daniel       18 Woden                8:46.00    8:38.44    
  2 #639 Thompson, Angus      18 Woden                9:03.00    8:58.15    
  3 #474 Hughes, Alex         19 Woden                9:05.00    9:00.39    
  4 #388 De Campo, Fedele     19 SCT                  8:55.00    9:40.29    
Event 1020  Women 20-99 3000 Metre Run Pool 1
============================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 #2952 Martin, Belinda     46 New South Wales      9:35.00    9:54.03   2
  2 #88845 Porra, Katie       20 New South Wales     10:09.00   10:13.12   3
  3 #422 Dess, Klara          20 Weston Creek        10:00.00   10:32.46   3
  4 #504 Jacquet, Margaux     25 Ginninderra         10:50.00   10:43.56   3
  5 #3019 Lonchampt, Paola    25 New South Wales     10:40.00   10:45.44   3
  6 #412 Dege, Cassie         35 Weston Creek        10:23.00   10:57.42   3
  7 #419 Hutton, Nicole       26 Weston Creek        11:19.69   11:34.26   3
Event 1020  Men 20-99 3000 Metre Run Pool 1
============================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 #539 Clifford        (12  21 Athletics Act        8:13.97    8:13.24   1
  2 #2310 Williams, Hugh      28 New South Wales      8:10.35    8:31.47   1
  3 #1952 Gough, Myles        34 New South Wales      8:32.66    8:40.42   1
  4 #410 Saunders, Philo      44 Weston Creek         8:20.00    8:40.94   1
  5 #425 Berrington, Matthew  25 Weston Creek         8:35.49    8:45.88   1
  6 #411 Anderson, Bryce      24 Weston Creek         8:03.00    8:53.87   1
  7 #387 De Campo, Seve       22 SCT                  8:55.00    9:05.55   1
  8 #669 Grooby, Jacob        34 Act Masters          9:01.70    9:15.34   1
  9 #382 Pollock, Mark        28 SCT                  9:20.00    9:39.26   1
 10 #664 Graham, Bruce        58 Act Masters          9:55.00   10:07.10   2
 11 #642 Rutledge, Damian     54 Act Masters         10:30.00   10:55.57   2
 12 #538 Hutchison, Shane     48 Act Masters         12:50.50   12:28.85   2
 13 #688 O'Keeffe, David      56 Act Masters         12:07.43   13:06.69   2
 14 #377 Pitt, David          46 SCT                 15:00.00   13:40.21   2
 15 #17 D'Abrera        (20)  29 SCT                 16:00.00   17:43.28   2
 -- #424 Donnadieu, Vincent   26 Weston Creek         8:24.17        DNF   1