AIS Athletics Track - Site License                     19/12/2020 - 9:46 PM
                  AACT 2020-21 Summer Series - 19/12/2020                   
                        Summer Series Meet Number 8                         
 
Event 1032  Mixed 11-99 400 Metre Sprint Pool 1
=========================================================================   
    Name                     Age Team                    Seed     Finals    
=========================================================================   
Section  1                                                                  
  1 Nketia Junior, Augustine M17 Woden                  48.44      48.26    
  2 Bennett, Leigh           M34 Woden                  48.65      48.72    
  3 Proudfoot, Angus         M22 Woden                  47.90      49.42    
  4 Roberts, Will            M21 New South Wales        49.00      51.56    
  5 Todd, Jacob              M18 Ginninderra            52.20      51.67    
  6 Hocking, Steven          M40 Act Masters            51.41      51.97    
  7 Gordon, Alex             M16 Queanbeyan             51.16      52.30    
Section  2                                                                  
  1 De Simone, Michael       M17 North Canber           55.00      53.87    
  2 Sloan, Riley             M21 New South Wales        55.50      55.65    
  3 Leonard, Mark            M40 Act Masters            56.43      56.06    
  4 Allan, Rhys              M14 SCT                  1:00.00      58.26    
  5 Telfer, Ken              M53 Act Masters          1:00.81    1:00.59    
  6 Gould, Jaymin            M12 New South Wales      1:18.00    1:18.81    
Section  3                                                                  
  1 Blackburn, Angeline      W31 SCT                    54.95      53.98    
  2 Praciak, Kysha           W21 Victoria               54.63      55.89    
  3 Jordaan         (47), Al W17 Para Athleti           59.60    1:00.44    
  4 Robinson McEvoy, Skyla   W15 Queanbeyan           1:04.00    1:00.67    
  5 Brennan, Jaime           W15 North Canber         1:00.54    1:01.43    
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
Finals                                                                      
  1 Nketia Junior, Augustine M17 Woden                  48.44      48.26   1
  1 Bennett, Leigh           M34 Woden                  48.65      48.72   1
  1 Todd, Jacob              M18 Ginninderra            52.20      51.67   1
  1 Blackburn, Angeline      W31 SCT                    54.95      53.98   3
  1 Allan, Rhys              M14 SCT                  1:00.00      58.26   2
  1 Jordaan         (47), Al W17 Para Athleti           59.60    1:00.44   3
  1 Robinson McEvoy, Skyla   W15 Queanbeyan           1:04.00    1:00.67   3
  1 Gould, Jaymin            M12 New South Wales      1:18.00    1:18.81   2
  2 Proudfoot, Angus         M22 Woden                  47.90      49.42   1
  2 Gordon, Alex             M16 Queanbeyan             51.16      52.30   1
  2 Praciak, Kysha           W21 Victoria               54.63      55.89   3
  2 Brennan, Jaime           W15 North Canber         1:00.54    1:01.43   3
  3 Roberts, Will            M21 New South Wales        49.00      51.56   1
  3 De Simone, Michael       M17 North Canber           55.00      53.87   2
  4 Hocking, Steven          M40 Act Masters            51.41      51.97   1
  5 Sloan, Riley             M21 New South Wales        55.50      55.65   2
  6 Leonard, Mark            M40 Act Masters            56.43      56.06   2
  7 Telfer, Ken              M53 Act Masters          1:00.81    1:00.59   2