AIS Athletics Track - Site License                     19/12/2020 - 9:46 PM
                  AACT 2020-21 Summer Series - 19/12/2020                   
                        Summer Series Meet Number 8                         
 
Event 1002  Mixed 11-99 800 Metre Run Pool 1
=========================================================================   
    Name                     Age Team                    Seed     Finals    
=========================================================================   
Section  1                                                                  
  1 Miller, Duncan           M20 New South Wales      1:52.60    1:53.41    
  2 Rosin, Max               M18 Weston Creek         1:52.68    1:53.89    
  3 Donnadieu, Vincent       M26 Weston Creek         1:53.66    1:54.53    
  4 McGown, Riley            M24 North Canber         1:52.84    1:54.81    
  5 Burns, Callum            M20 Weston Creek         1:54.00    1:54.86    
  6 Rogers, Simon            M31 Athletics Act        1:55.00    1:55.49    
  7 Saunders, Philo          M44 Weston Creek         1:55.00    1:56.06    
  8 Berrington, Matthew      M25 Weston Creek         1:59.00    1:58.42    
  9 Harding         (12), Sa M29 Weston Creek         1:59.00    1:59.98    
Section  2                                                                  
  1 Noor, Raage              M18 Ginninderra          1:59.43    1:56.79    
  2 Matthews, Patrick        M22 Victoria             1:56.90    1:57.22    
  3 Myers, Cameron           M14 North Canber         2:01.00    1:58.10    
  4 Hunter, Hamish           M17 Woden                2:03.10    2:00.25    
  5 Sheehan, Jasper          M20 Victoria             2:02.00    2:01.09    
  6 Barker, Jett             M14 North Canber         2:07.00    2:08.52    
  7 Vidaic, Oliver           M19 Ginninderra          2:08.00    2:10.58    
  8 Eaton, Jacob             M13 Ginninderra          2:08.55    2:11.36    
  9 Dess, Klara              W20 Weston Creek         2:08.70    2:14.50    
Section  3                                                                  
  1 Gould, Riley             M14 New South Wales      2:13.56    2:11.55    
  2 Brennan, Jaime           W15 North Canber         2:19.73    2:15.77    
  3 Toyne, Owen              M13 Ginninderra          2:30.00    2:24.08    
  4 Honeybrook, Zoe          W13 North Canber         2:18.00    2:25.24    
  5 Barbour, Alissa          W14 Ginninderra          2:21.03    2:26.92    
  6 Rowntree, Layla          W18 North Canber         2:30.00    2:28.69    
  7 Yogeswaran, Satyendra Ka M12 Ginninderra          2:32.30    2:29.29    
 -- Polinelli, William       M13 Woden                2:18.00         DQ    
Section  4                                                                  
  1 Pick, Xanthe             W13 Ginninderra          2:34.00    2:26.16    
  2 Barker, Oliver           M12 North Canber         2:33.00    2:32.76    
  3 Hutton, Nicole           W26 Weston Creek         2:37.00    2:33.14    
  4 Barker, James            M43 North Canber         2:33.00    2:33.76    
  5 Summers, Jami-Lee        W27 Ginninderra          2:50.00    2:37.10    
  6 Williams, Hannah         W12 Ginninderra          2:43.00    2:41.06    
  7 Phair, Alison            W23 SCT                  3:00.00    2:48.51    
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
Finals                                                                      
  1 Miller, Duncan           M20 New South Wales      1:52.60    1:53.41   1
  1 Rosin, Max               M18 Weston Creek         1:52.68    1:53.89   1
  1 Myers, Cameron           M14 North Canber         2:01.00    1:58.10   2
  1 Hunter, Hamish           M17 Woden                2:03.10    2:00.25   2
  1 Eaton, Jacob             M13 Ginninderra          2:08.55    2:11.36   2
  1 Dess, Klara              W20 Weston Creek         2:08.70    2:14.50   2
  1 Brennan, Jaime           W15 North Canber         2:19.73    2:15.77   3
  1 Honeybrook, Zoe          W13 North Canber         2:18.00    2:25.24   3
  1 Rowntree, Layla          W18 North Canber         2:30.00    2:28.69   3
  2 Donnadieu, Vincent       M26 Weston Creek         1:53.66    1:54.53   1
  2 Noor, Raage              M18 Ginninderra          1:59.43    1:56.79   2
  2 Barker, Jett             M14 North Canber         2:07.00    2:08.52   2
  2 Toyne, Owen              M13 Ginninderra          2:30.00    2:24.08   3
  2 Pick, Xanthe             W13 Ginninderra          2:34.00    2:26.16   4
  2 Barbour, Alissa          W14 Ginninderra          2:21.03    2:26.92   3
  2 Hutton, Nicole           W26 Weston Creek         2:37.00    2:33.14   4
  3 McGown, Riley            M24 North Canber         1:52.84    1:54.81   1
  3 Vidaic, Oliver           M19 Ginninderra          2:08.00    2:10.58   2
  3 Gould, Riley             M14 New South Wales      2:13.56    2:11.55   3
  3 Yogeswaran, Satyendra Ka M12 Ginninderra          2:32.30    2:29.29   3
  3 Summers, Jami-Lee        W27 Ginninderra          2:50.00    2:37.10   4
  3 Williams, Hannah         W12 Ginninderra          2:43.00    2:41.06   4
  4 Burns, Callum            M20 Weston Creek         1:54.00    1:54.86   1
  4 Barker, Oliver           M12 North Canber         2:33.00    2:32.76   4
  4 Phair, Alison            W23 SCT                  3:00.00    2:48.51   4
  5 Rogers, Simon            M31 Athletics Act        1:55.00    1:55.49   1
  6 Saunders, Philo          M44 Weston Creek         1:55.00    1:56.06   1
  7 Matthews, Patrick        M22 Victoria             1:56.90    1:57.22   2
  8 Berrington, Matthew      M25 Weston Creek         1:59.00    1:58.42   1
  9 Harding         (12), Sa M29 Weston Creek         1:59.00    1:59.98   1
 10 Sheehan, Jasper          M20 Victoria             2:02.00    2:01.09   2
 11 Barker, James            M43 North Canber         2:33.00    2:33.76   4
 -- Polinelli, William       M13 Woden                2:18.00         DQ   3