AIS Athletics Track - Site License                     19/12/2020 - 8:24 PM
                  AACT 2020-21 Summer Series - 19/12/2020                   
                        Summer Series Meet Number 8                         
                            Last Completed Event                            
 
Event 1032  Boys 11-13 400 Metre Sprint Pool 1
============================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Seed     Finals  H#
============================================================================
Finals                                                                      
  1 #25036 Gould, Jaymin      12 New South Wales      1:18.00    1:18.81   2
Event 1032  Women 14-15 400 Metre Sprint Pool 1
============================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 #3611 Robinson McEvoy, S  15 Queanbeyan           1:04.00    1:00.67   3
  2 #1902 Brennan, Jaime      15 North Canber         1:00.54    1:01.43   3
 -- #1153 Cooper          (3  15 New South Wales      1:11.58        DNS   3
Event 1032  Men 14-15 400 Metre Sprint Pool 1
============================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 #2435 Allan, Rhys         14 SCT                  1:00.00      58.26   2
Event 1032  Women 16-17 400 Metre Sprint Pool 1
============================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 #105 Jordaan         (47  17 Para Athleti           59.60    1:00.44   3
 -- #272 Jordan, Jacinta      17 North Canber         1:02.87        DNS   3
Event 1032  Men 16-17 400 Metre Sprint Pool 1
============================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 #500 Nketia Junior, Augu  17 Woden                  48.44      48.26   1
  2 #3591 Gordon, Alex        16 Queanbeyan             51.16      52.30   1
  3 #2282 De Simone, Michael  17 North Canber           55.00      53.87   2
 -- #380 Rosa, Eric           17 SCT                    54.00        DNS   2
Event 1032  Men 18-19 400 Metre Sprint Pool 1
=========================================================================   
    Comp#  Name                 Age Team                Seed     Finals    
=========================================================================   
  1 #158 Todd, Jacob          18 Ginninderra            52.20      51.67    
Event 1032  Women 20-99 400 Metre Sprint Pool 1
============================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 #14 Blackburn, Angeline   31 SCT                    54.95      53.98   3
  2 #2096 Praciak, Kysha      21 Athletics Act          54.63      55.89   3
 -- #274 Walker, Kate         27 North Canber         1:00.60        DNS   3
Event 1032  Men 20-99 400 Metre Sprint Pool 1
============================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 #499 Bennett, Leigh       34 Woden                  48.65      48.72   1
  2 #511 Proudfoot, Angus     22 Woden                  47.90      49.42   1
  3 #2290 Roberts, Will       21 New South Wales        49.00      51.56   1
  4 #655 Hocking, Steven      40 Act Masters            51.41      51.97   1
  5 #3701 Sloan, Riley        21 New South Wales        55.50      55.65   2
  6 #539 Leonard, Mark        40 Act Masters            56.43      56.06   2
  7 #742 Telfer, Ken          53 Act Masters          1:00.81    1:00.59   2