AIS Athletics Track - Site License                     30/01/2021 - 9:37 PM
                  AACT 2020-21 Summer Series - 30/01/2021                   
                        Summer Series Meet Number 10                        
 
Event 1028  Mixed 11-99 400 Metre Sprint Pool 1
=========================================================================   
    Name                     Age Team                    Seed     Finals    
=========================================================================   
Section  1                                                                  
  1 Nketia Junior, Augustine M18 Woden                  48.26      49.07    
  2 Schaffer, Alex           M30 Woden                  50.00      50.35    
  3 Musgrove, Cameron        M23 New South Wales        50.66      50.53    
  4 Turner          (36), Ja M25 Para Athleti           51.71      52.10    
  5 Todd, Hayden             M16 Ginninderra            50.84      52.37    
  6 Hocking, Steven          M41 Act Masters            51.96      52.63    
  7 Turner, Jesse            M25 North Canber           52.00      54.07    
Section  2                                                                  
  1 Watson-Howell, Patrick   M17 North Canber           53.22      53.30    
  2 De Simone, Michael       M18 North Canber           55.00      54.59    
  3 Allard, Luke             M37 Act Masters            55.50      55.13    
  4 Dyball, William          M16 New South Wales        54.00      55.23    
  5 Leonard, Mark            M41 Act Masters            55.75      55.85    
  6 Bateman, Phoenix         M16 North Canber           53.95      56.66    
Section  3                                                                  
  1 Smart, Erin              W39 New South Wales        58.00      58.52    
  2 Smyth, Astrid            W17 North Canber         1:00.00    1:01.81    
Section  4                                                                  
  1 Brennan, Jaime           W16 North Canber         1:00.54    1:01.18    
  2 Pensini, Amber           W24 Woden                1:01.91    1:01.75    
  3 Perkins, Mekensie        W17 Goulburn-Mulwaree    1:02.21    1:02.13    
  4 Barbour, Alissa          W15 Ginninderra          1:00.04    1:03.40    
  5 Osborne         (47), El W17 New South Wales      1:01.78    1:03.48    
  6 Jordan, Jacinta          W18 North Canber         1:02.87    1:08.18    
Section  5                                                                  
  1 Gould, Riley             M15 New South Wales        58.00      59.35    
  2 Barrett, Cooper          M15 New South Wales      1:03.00    1:02.40    
  3 Chugh, Advit             M13 North Canber         1:04.00    1:02.41    
  4 Atkinson, Denzel         M14 New South Wales      1:04.01    1:03.38    
  5 Rizzuto, Sam             M13 Woden                1:02.00    1:04.05    
  6 Dooley, Peter            M64 New South Wales      1:08.50    1:08.63    
Section  6                                                                  
  1 Rizzuto, Olivia          W15 Woden                1:04.00    1:07.56    
  2 Marshall, Ruby           W15 New South Wales      1:10.33    1:10.00    
  3 Williams, Hannah         W13 Ginninderra          1:12.00    1:14.48    
  4 Cooper          (38), In W16 New South Wales      1:11.95    1:15.01    
  5 Snowden         (37), Ak W16 Queensland           1:21.22    1:17.70    
  6 Gosney          (36), Er W48 Victoria             1:12.00    1:19.04    
Section  7                                                                  
  1 Moos            (54), Et M18 New South Wales      1:08.00    1:09.48    
  2 Price           (54), Na W41 Queensland           1:24.18    1:21.67    
 -- Henshall        (52), Da M35 Queensland           1:25.00         DQ    
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
Finals                                                                      
  1 Nketia Junior, Augustine M18 Woden                  48.26      49.07   1
  1 Schaffer, Alex           M30 Woden                  50.00      50.35   1
  1 Todd, Hayden             M16 Ginninderra            50.84      52.37   1
  1 Smart, Erin              W39 New South Wales        58.00      58.52   3
  1 Gould, Riley             M15 New South Wales        58.00      59.35   5
  1 Brennan, Jaime           W16 North Canber         1:00.54    1:01.18   4
  1 Chugh, Advit             M13 North Canber         1:04.00    1:02.41   5
  1 Barbour, Alissa          W15 Ginninderra          1:00.04    1:03.40   4
  1 Jordan, Jacinta          W18 North Canber         1:02.87    1:08.18   4
  1 Williams, Hannah         W13 Ginninderra          1:12.00    1:14.48   6
  2 Musgrove, Cameron        M23 New South Wales        50.66      50.53   1
  2 Watson-Howell, Patrick   M17 North Canber           53.22      53.30   2
  2 De Simone, Michael       M18 North Canber           55.00      54.59   2
  2 Pensini, Amber           W24 Woden                1:01.91    1:01.75   4
  2 Smyth, Astrid            W17 North Canber         1:00.00    1:01.81   3
  2 Barrett, Cooper          M15 New South Wales      1:03.00    1:02.40   5
  2 Rizzuto, Sam             M13 Woden                1:02.00    1:04.05   5
  2 Rizzuto, Olivia          W15 Woden                1:04.00    1:07.56   6
  3 Turner          (36), Ja M25 Para Athleti           51.71      52.10   1
  3 Dyball, William          M16 New South Wales        54.00      55.23   2
  3 Perkins, Mekensie        W17 Goulburn-Mulwaree    1:02.21    1:02.13   4
  3 Atkinson, Denzel         M14 New South Wales      1:04.01    1:03.38   5
  3 Moos            (54), Et M18 New South Wales      1:08.00    1:09.48   7
  3 Marshall, Ruby           W15 New South Wales      1:10.33    1:10.00   6
  3 Gosney          (36), Er W48 Victoria             1:12.00    1:19.04   6
  4 Hocking, Steven          M41 Act Masters            51.96      52.63   1
  4 Bateman, Phoenix         M16 North Canber           53.95      56.66   2
  4 Osborne         (47), El W17 New South Wales      1:01.78    1:03.48   4
  4 Price           (54), Na W41 Queensland           1:24.18    1:21.67   7
  5 Turner, Jesse            M25 North Canber           52.00      54.07   1
  5 Cooper          (38), In W16 New South Wales      1:11.95    1:15.01   6
  6 Allard, Luke             M37 Act Masters            55.50      55.13   2
  6 Snowden         (37), Ak W16 Queensland           1:21.22    1:17.70   6
  7 Leonard, Mark            M41 Act Masters            55.75      55.85   2
  8 Dooley, Peter            M64 New South Wales      1:08.50    1:08.63   5
 -- Henshall        (52), Da M35 Queensland           1:25.00         DQ   7