AIS Athletics Track - Site License                     30/01/2021 - 9:37 PM
                  AACT 2020-21 Summer Series - 30/01/2021                   
                        Summer Series Meet Number 10                        
 
Event 1010  Mixed 11-99 800 Metre Run Pool 1
=========================================================================   
    Name                     Age Team                    Seed     Finals    
=========================================================================   
Section  1                                                                  
  1 Todd, Hayden             M16 Ginninderra          1:52.72    1:52.72    
  2 Burns, Callum            M21 Weston Creek         1:54.00    1:52.97    
  3 Musgrove, Cameron        M23 New South Wales      1:53.78    1:53.48    
  4 Rogers, Simon            M32 International        1:53.94    1:53.71    
  5 Donnadieu, Vincent       M27 Weston Creek         1:53.66    1:53.74    
  6 Saunders, Philo          M45 Weston Creek         1:55.00    1:56.60    
  7 Myers, Cameron           M15 North Canber         1:58.00    1:58.91    
  8 Kenzie          (38), De M25 Weston Creek         1:58.00    1:59.83    
  9 Gould, Jack              M18 New South Wales      2:05.00    2:00.54    
 10 Dyball, William          M16 New South Wales      1:57.00    2:00.73    
 11 Camp-Liddiard, Andrew    M15 North Canber         2:03.87    2:04.58    
Section  2                                                                  
  1 Hincksman, Lucy          W17 Woden                2:12.38    2:14.15    
  2 Brennan, Jaime           W16 North Canber         2:15.77    2:17.23    
  3 Cadden, Hannah           W18 North Canber         2:20.00    2:18.78    
  4 Solomon, Claire          W18 North Canber         2:25.00    2:20.86    
  5 Norton, Amelia           W14 Ginninderra          2:20.00    2:22.07    
  6 Rowntree, Layla          W19 North Canber         2:25.00    2:24.36    
  7 Norton, Ella             W14 Ginninderra          2:20.00    2:28.55    
Section  3                                                                  
  1 Gould, Riley             M15 New South Wales      2:08.00    2:10.72    
  2 Quispes, Xavier          M17 North Canber         2:14.00    2:11.40    
  3 Hincksman       (38), An M16 South Australia      2:14.82    2:11.51    
  4 Dess, Klara              W21 Weston Creek         2:08.70    2:12.47    
  5 Polinelli, William       M14 Woden                2:15.00    2:15.50    
  6 Atkinson, Denzel         M14 New South Wales      2:18.02    2:19.09    
  7 Barrett, Cooper          M15 New South Wales      2:18.00    2:21.00    
Section  4                                                                  
  1 Rizzuto, Sam             M13 Woden                2:24.00    2:24.69    
  2 Davis, Darcy             M14 New South Wales      2:25.30    2:24.96    
  3 Yogeswaran, Satyendra Ka M13 Ginninderra          2:29.29    2:26.08    
  4 Barker, Oliver           M13 North Canber         2:32.00    2:28.86    
  5 Dooley, Peter            M64 New South Wales      2:28.11    2:29.14    
  6 Clarkson, Kodi           M13 Ginninderra          2:31.22    2:29.55    
Section  5                                                                  
  1 Oloyede, Melissa         W48 Act Masters          2:30.00    2:30.52    
  2 Rizzuto, Olivia          W15 Woden                2:36.00    2:33.03    
  3 McCabe, Milly            W15 SCT                  2:34.00    2:33.79    
  4 Dyball, Ella             W17 New South Wales      2:32.00    2:33.98    
  5 Chambers, Alexandra      W16 North Canber         2:28.00    2:34.89    
  6 Jordan, Jacinta          W18 North Canber         2:37.00    2:38.10    
  7 Williams, Hannah         W13 Ginninderra          2:37.00    2:43.26    
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
Finals                                                                      
  1 Todd, Hayden             M16 Ginninderra          1:52.72    1:52.72   1
  1 Burns, Callum            M21 Weston Creek         1:54.00    1:52.97   1
  1 Myers, Cameron           M15 North Canber         1:58.00    1:58.91   1
  1 Gould, Jack              M18 New South Wales      2:05.00    2:00.54   1
  1 Dess, Klara              W21 Weston Creek         2:08.70    2:12.47   3
  1 Hincksman, Lucy          W17 Woden                2:12.38    2:14.15   2
  1 Cadden, Hannah           W18 North Canber         2:20.00    2:18.78   2
  1 Norton, Amelia           W14 Ginninderra          2:20.00    2:22.07   2
  1 Rizzuto, Sam             M13 Woden                2:24.00    2:24.69   4
  1 Williams, Hannah         W13 Ginninderra          2:37.00    2:43.26   5
  2 Musgrove, Cameron        M23 New South Wales      1:53.78    1:53.48   1
  2 Dyball, William          M16 New South Wales      1:57.00    2:00.73   1
  2 Camp-Liddiard, Andrew    M15 North Canber         2:03.87    2:04.58   1
  2 Brennan, Jaime           W16 North Canber         2:15.77    2:17.23   2
  2 Solomon, Claire          W18 North Canber         2:25.00    2:20.86   2
  2 Yogeswaran, Satyendra Ka M13 Ginninderra          2:29.29    2:26.08   4
  2 Norton, Ella             W14 Ginninderra          2:20.00    2:28.55   2
  2 Oloyede, Melissa         W48 Act Masters          2:30.00    2:30.52   5
  3 Rogers, Simon            M32 International        1:53.94    1:53.71   1
  3 Gould, Riley             M15 New South Wales      2:08.00    2:10.72   3
  3 Quispes, Xavier          M17 North Canber         2:14.00    2:11.40   3
  3 Rowntree, Layla          W19 North Canber         2:25.00    2:24.36   2
  3 Barker, Oliver           M13 North Canber         2:32.00    2:28.86   4
  3 Rizzuto, Olivia          W15 Woden                2:36.00    2:33.03   5
  3 Dyball, Ella             W17 New South Wales      2:32.00    2:33.98   5
  4 Donnadieu, Vincent       M27 Weston Creek         1:53.66    1:53.74   1
  4 Hincksman       (38), An M16 South Australia      2:14.82    2:11.51   3
  4 Polinelli, William       M14 Woden                2:15.00    2:15.50   3
  4 Clarkson, Kodi           M13 Ginninderra          2:31.22    2:29.55   4
  4 McCabe, Milly            W15 SCT                  2:34.00    2:33.79   5
  4 Chambers, Alexandra      W16 North Canber         2:28.00    2:34.89   5
  4 Jordan, Jacinta          W18 North Canber         2:37.00    2:38.10   5
  5 Saunders, Philo          M45 Weston Creek         1:55.00    1:56.60   1
  5 Atkinson, Denzel         M14 New South Wales      2:18.02    2:19.09   3
  6 Kenzie          (38), De M25 Weston Creek         1:58.00    1:59.83   1
  6 Barrett, Cooper          M15 New South Wales      2:18.00    2:21.00   3
  7 Davis, Darcy             M14 New South Wales      2:25.30    2:24.96   4
  7 Dooley, Peter            M64 New South Wales      2:28.11    2:29.14   4